آشنایی با سی ان سی سنگ (حکاکی روی سنگ مرمر)
sarvesabz
آشنایی با سی ان سی سنگ (حکاکی روی سنگ مرمر)

آشنایی با سی ان سی سنگ (حکاکی روی سنگ مرمر)

سی ان سی به معنای حکاکی و یا کنده کاری بر روی سنگ‌های مختلف است که مطابق با خواست و سلیقه مشتریان در انواع طرح و مدل‌های گوناگون با استفاده از ابزار مکانیکی و پیشرفته صورت می‌پذیرد. حتما شما نیز دیده‌اید که در برخی از مراکز بر روی سنگ‌های مرمر نقش و نگارهای زیبایی حکاکی شده است. بله این آثار نتیجه زحمات معماران و طراحان حرفه‌ای هستند که نمای ساختمان، مجتمع و هر قسمت دیگری را شیک و منحصر به فرد می‌کنند. بهتر است این کار به دست افراد حرفه‌ای انجام گیرد که نیاز به ظرافت خاصی دارد.

در شرکت سرو سبز نیز این حرفه به دست معماران و طراحان زبردست صورت می‌پذیرد و تنها با سفارش می‌توانید طرح مورد نظر خود را دریافت نمایید. امکان انجام CNC و برش واترجت معمولا بر روی قسمت‌هایی اعم از صفحه میزهای جلو مبلی، صفحات کابینت، صفحه میزهای ناهارخوری و کانتر مرمر وجود دارد. این صنعت می‌تواند کاربرد فراوانی در دیگر صنایع داشته باشد و در صنایع ساختمانی و تبلیغات استفاده از سی ان سی می‌تواند موفقیت‌های بسیاری را به دنبال داشته باشد. حکاکی بر روی سنگ‌های مرمر لوکس و نایاب می‌تواند ایده خلاقانه‌ای در زمینه تزئینات و تبلیغات باشد.

 

خدمات CNC سنگ تنها منحصر به مواردی که نام برده‌ایم نمی‌باشد. امروزه طراحان ما با استفاده از این ابزارها و فناوری‌ها آثارهای خلاقانه و هنرمندانه‌ای خلق نموده‌اند. شما علاوه بر تمام این‌ها می‌توانید بر روی نمای سازمان و شرکت خود هر الگویی را که دوست دارید را نقش برداری کنید. بر روی عسلی، میز کار و هر وسیله‌ای که در دکوراسیون آن از سنگ استفاده نموده‌اید، این عمل حکاکی، با هزینه‌های مختلفی انجام می‌گیرد. ابزار کلاسیک و مدرن آشپزخانه و فضای خانه و محیط کار خود را با نقش و نگارهای جذاب و خارق‌العاده بر روی سنگ مرمر می‌توانید زیبا کنید.

                                                                سرو سبز

                                                                          سرو سبز‌ ( مسئولیت محدود ) شماره ثبت ۲۷۸۴۲۴
نظر
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.